У Хмельницькому відкрили кав’ярню з безплатною кавою

У Хмельницькому на території костелу Святої Анни відкрили кав’ярню, де можна випити каву та інші гарячі напої безкоштовно або за мінімальну пожертву.

Про це повідомляє Суспільне.

«Ми пробували організувати простір для молоді, щоб могли приходити в будь-який момент, мали свої ключі. Ми подумали, що можна було б виділити на це частину коридору. Це й був початок. Відвідувати кав’ярню можуть усі охочі, і там є можливість не тільки випити кави, а й поспілкуватися, поговорити на цікаві теми», — розповів отець товариства Ісуса Бартек Перепелюк.

За словами однієї із засновниць кав’ярні Вероніки Франчук, відвідувачам пропонують різні види кави, чай, гарячий шоколад тощо. Напої можна випити безкоштовно або за мінімальну пожертву. Жінка вважає цей простір особливим:

«Тут вкладено багато серця кожною особою, яка над цим працювала. Вкладено багато часу, багато своїх здібностей, ідей, абсолютно всього. І саме тому вона є особливою».

Оздоблювали та розмальовували стіни кав’ярні близько тижня. Усі декорації для інтер’єру, зокрема свічки, вази, глечики шукали самостійно.

Поширити: