Найдорожчу каву подадуть у Маямі

Кожна порція кави коштуватиме 1000 доларів і подаватиметься в особливому стаканчику.

Каву за тисячу доларів подаватимуть під час виставки Art Basel з 29 листопада по 5 грудня в Майамі. Кожна порція — це рідкісна кава Sidra від Superlost Coffee та ексклюзивний стаканчик, оформлений художником Денні Касале, відомим як Coolman Coffeedan. Таким чином це буде найдорожча кава з відомих.

Sidra — рідкісна мутація сорту аравійської кави бурбон. Її вважали втраченою, але не так давно зуміли відродити й зараз знову вирощують на кількох фермах в Еквадорі.

Захід організовано компанією Superlost Coffee, художником Денні Касале (Coolman Coffeedan) та творчою агенцією The Art Plug.

Це цікаво:

Кава по-турецьки
Кава по-в’єтнамськи
Кава по-мексиканськи
Кава по-польськи

«Мета Superlost Coffee — урізноманітнити повсякденний кавовий досвід, поєднавши зерна найвищої якості з окремих ферм та унікальне бачення художника», — каже Девід Роа, генеральний директор і співзасновник Superlost Coffee.

«Ця виставка дає змогу Coolman Coffeedan створити унікальний витвір мистецтва навколо надзвичайно цікавої кави», — додає Крейг Діл, головний маркетолог і співзасновник Superlost Coffee.

Денні Касале — сучасний художник з Лос-Анджелеса, лауреат рейтингу Forbes 30 Under 30, який має понад 10 млн підписників у соцмережах.

«Кав’ярня у Нью-Йорку займає особливе місце в моєму серці, — каже Денні. — Це атмосфера, яка породила цілу культуру. Саме там у мене бували найплідніші творчі моменти. Іще студентом коледжу, сам у великому місті, я часто думав, як круто було б відкрити власну кав’ярню. Зараз Superlost Coffee і The Art Plug фактично дають мені таку можливість. Це неймовірно».

Поширити: